



3 153 ₴
Комутатор PоE гігабітний ONV-H3108PFD оснащений 8 портами PoE 10/100/1000M, 2 портами Uplink 10/100/1000M, а також портом SFP 1000M Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 120 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE: до 100 м (1000 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE ONV-H3108PFD підійде для побудови мереж та передачі даних на об’єктах малого та середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 8 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора ONV-H3108PFD
Пристрій має наступні інтелектуальні функції:
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONV |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комутатора | Некерований |
| Загальна кількість портів | 11 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 650 г |
| Живлення | AC 100-240 B |
| Потужність | 120 Вт |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 200 / 130 / 40 мм |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Пропускна здатність | 22 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| SFP-порти | 1 x SFP (1000М) |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |