




5 749 ₴
Интеллектуальный ретранслятор сигнала Ajax ReX 2 (black) для системи охоронної сигналізації з підтримкою фотоверіфікаціі тривог. ReX 2 працює з датчиками руху MotionCam і MotionCam Outdoor. Підтримується централями Hub 2 і Hub 2 Plus
Бренд: Ajax.
Призначення
Ретранслятор Ajax ReX 2 збільшує дальність дії всіх пристроїв систем безпеки Ajax. Це дозволяє розмістити підключені до ReX 2 датчики на значній відстані від хаба: в багатоповерховому офісі, в окремому гаражі або на великому виробництві.
З ReX 2 дальність зв'язку збільшується в 2 рази, а площа покриття радіомережі Ajax досягає 35 км2.
Виявивши людину, датчики руху MotionCam і MotionCam Outdoor роблять серії знімків, і дозволяють в динаміці оцінити, що відбувається не об'єкті.
Функціональність Ajax ReX
Надійність Ajax ReX (black)
Технічні характеристики ретранслятора Ajax ReX 2
Встановлення та налаштування Ajax ReX 2 (black)
Встановлюється за 2 хвилини: необхідно зчитати QR-код, назвати пристрій і ввімкнути його, а потім обрати датчики, які будуть працювати через ретранслятор. Кріпиться на смарт-кронтштейн без розбирання ретранслятора.
Налаштування та тестування відбувається за допомогою мобільного застосунку Ajax Security System.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Репітер |
| Мінімальний діапазон частот | 868 МГц |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 36 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1700 (відкритий простір) |
| Тампер є Напруга живлення / джерело живлення | 110-240 В від мережі або 12 В |
| Резервне живлення | Li-Ion акумулятор 2 А·год |
| Гарантія, міс | 24 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Інтелектуальний ретранслятор сигналу Ajax ReX 2 (8EU) black з фотоверіфікацією тривог»