




7 260 ₴
6 534 ₴
Біометричний термінал контролю доступу MA300-BT/ID з Bluetooth, розпізнаванням користувача по відбитку пальця і зчитувачем карт EM-Marine.
Бренд: ZKTeco
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ MA300
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 34.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип контролера | автономний, мережевий |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, відбиток пальця |
| Тип сенсора | оптичний сенсор |
| Зчитувач карт | EM-Marine (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | EM-Marine 125 кГц |
| Інтерфейси зв'язку | Bluetooth, Ethernet, RS485, Wiegand |
| Пам'ять шаблонів відбитків пальців | 1500 |
| Пам'ять RFID карт | 10000 |
| Пам'ять журналу подій | 100000 |
| Програмне забезпечення | ZKAccess 3.5 |
| Функціональні особливості | облік робочого часу |
| Живлення | DC 12V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +60 |