


8 518 ₴
Біометричний термінал обліку робочого часу ZKTeco UA860 ID ADMS з розпізнаванням користувача за відбитком пальця, карті і коду
Бренд: ZKTeco
Особливості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 38.2 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип контролера | автономний |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, відбиток пальця, код |
| Тип карт/брелоків | EM-Marine 125 кГц |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Пам'ять користувачів | 3000 |
| Пам'ять шаблонів відбитків пальців | 3000 |
| Пам'ять RFID карт | 3000 |
| Пам'ять журналу подій | 50000 |
| Програмне забезпечення | Biotime 8.0 |
| Вбудований екран | є |
| Функціональні особливості | контроль доступу, облік робочого часу |
| Живлення | DC 12V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +45 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Біометричний термінал ZKTeco UA860 ID ADMS зі зчитувачем відбитка пальця, карт EM-Marine, з Wi-Fi»