


3 080 ₴
2 772 ₴
XVR відеореєстратор XVR 3108 розрахований на підключення до 8 камер відеоспостереження: HDCVI, TVI, AHD | Analog або 16 IP-камер.
Запис відеоархіву ведеться на 1 HDD ємністю до 8 ТБ (купується окремо).
Що таке XVR відеореєстратор
XVR відеореєстратор – це відеореєстратор, що дозволяє використовувати HDCVI, HD-TVI, AHD, IP і аналогові камери відеоспостереження. Іншими словами, XVR відеореєстратор – універсальний пристрій, який сумісний з провідними відеоформатами.
Технічні характеристики XVR відеореєстратора ATIS XVR 3108
|
Максимальна кількість камер, що підключаються |
|||
|
ATIS XVR 3108 |
HD-CVI/TVI/AHD | CVBS |
HD-CVI/TVI/AHD/CVBS + IP |
IP |
|
Кількість камер |
8 камер |
2+7 | 4+5 | 6+3 камери |
8-16 камер |
|
Макс. роздільна здатність / швидкість |
1080N@15fps | 720P@15fps | 960H@25fps |
1080N@15fps | 720P@15fps | 960H@25fps + 5Мп@25fps(IP) |
до 5Mp@10Мб/с (≤48Мб/с на систему) |
Роздільна здатність запису і компресія відео
Відеовходи та відеовиходи
Аудіо
Для запису звуку передбачені 2 аудіовходи RCA («тюльпан») і 1 аудіовихід RCA («тюльпан») для відтворення записаної аудіоінформації.
Інтерфейси
Функціонал XVR відеореєстратора ATIS XVR 3108
Завдяки сучасному програмному забезпеченню та інтуїтивно зрозумілому меню XVR відеореєстратора ATIS XVR 3108, користувачеві доступний широкий набір гнучких налаштувань і можливостей:
Встановлення XVR відеореєстратора ATIS XVR 3108
Підсумки
Цифровий XVR відеореєстратор ATIS XVR 3108 відмінно підійде для побудови повноцінної та ефективної системи відеоспостереження. Потужний процесор реєстратора здатний швидко обробити та відтворити відеоінформацію в роздільній здатності 1080N з 8 підключених камер HD-CVI, TVI, AHD, записати архів в стандарті стиснення H.265 / H.264, а також передати відео мережею Інтернет. Перегляд відеозображення і доступ до архіву можливий, в тому числі зі смартфона або планшета (iOS | Android) з будь-якої точки планети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 43 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| Тип відеореєстратора | IP |
| VGA відеовихід | Да |
| HDMI-відеокамід | Да |
| Тривожні входи/виходи | 4/1 |
| Кількість HDD | 1 |
| Сумарна ємність HDD | 8000 GB |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Кількість каналів | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп (1920x1080) |
| Швидкість запису | CVI, TVI, AHD: 8*1080N@15fps; CVBS: 8*960H@25fps |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, RTCP, RTSP, UPnP, TCP/IP, HTTPS |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M), RS485 |
| Пропускна здатність, Мбіт/с | 48 |
| Кількість IP-камер, що підключаються | 16 |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «XVR відеореєстратор 8-канальний ATIS XVR 3108 для систем відеонагляду»