






7 260 ₴
Замок GL300 зі зчитувачем відбитку пальця і зчитувачем RFID карт Mifare для скляних дверей.
Бренд: ZKTeco.
ФУНКЦІОНАЛ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Скляні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Праве |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | smart замок |
| Спосіб відмикання | відбиток пальця, код, безконтактна карта/брелок, пульт керування |
| Зчитувач карт | Mifare (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | Mifare 13.56 МГц |
| Товщина дверей, мм | 10-12 |
| Живлення | батарея AA — 4 шт. |
| Напруга живлення / джерело живлення | 4 AA-батарейси |
| Додаткові | |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 100 |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 100 |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 131 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Smart замок ZKTeco GL300 right для скляних дверей зі сканером відбитку пальця і зчитувачем Mifare»