




77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Пасивний PoE-інжектор (пара) з дальністю передачі до 60 м.
Застосування
Призначений для розгалуження кабелю типу вита пара на інформаційні та жили живлення.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NVC |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 40 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | PoE-інжектор |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Клас захисту | IP40 |
| Дальність передачі | 60 м |
| Стандарт мережі | Ethernet |