






4 236 ₴
Комплект відеодомофону SEVEN DP–7542 Kit black для квартири, приватного будинку чи офісу
Відеодомофон підходить для встановлення у багатоквартирні будинки, квартиру, приватний будинок або дачу, щоб можна було бачити хто стоїть біля хвіртки, офіс або склад, де потрібно використовувати відео і аудіо переговорні пристрої. За допомогою домофону можна керувати замками, наприклад, відкрити електромеханічний замок, встановлений на хвіртці чи електромагнітний замок на офісної двері.
В комплект домофона SEVEN DP–7542 Kit black входить:
Відеодомофон з IPS екраном діагоналлю 4,3".
Виклична панель.
Куточок і козирок для відеопанелі.
Монтажний комплект.
Інструкція.
Відеодомофон SEVEN DP-7541 black оснащений IPS екраном з поліпшеною якістю зображення
Відеодомофон оснащений екраном з IPS матрицею, основними перевагами якої перед TFT екраном є:
Поліпшена передача кольору. 
Істотно поліпшена яскравість і контрастність.
Збільшені кути огляду.
Знижене енергоспоживання.
Перевагу в кількості відображуваних кольорів і відтінків.
Низька ймовірність появи "битих" або вигорілих пікселів.
Порівняння діагоналей відеодомофона

Основні характеристики монітора для домофону SEVEN DP–7542 Kit black:
Відеодомофон з IPS екраном діагоналлю 4,3".
Роздатність екрану 480 х 272.
Роздатність запису відео/фото 720 х 576.
Живлення 220В / 12В.
Підтримка роботи з під'їзними домофонами (опціонально, за допомогою універсального адаптера SEVEN DA‐7593).
Підтримка функції детекції руху.
Запис фото або відео.
Підтримка карти пам'яті до 256 GB MicroSD.
Фоторамка.
Мова інтерфейсу - російська, українська.
Інтерком (підтримка 6 внутрішніх моніторів).
Підтримка двох викличних панелей і двох додаткових відеокамер.
Наявність ТВ виходу дозволяє виводити зображення на великий екран телевізора.
Графічне меню.
Установка будь-якої MP3 мелодії на дзвінок.
Вбудований блок живлення.
Сенсорні кнопки.
Габарити 118х175х15 мм.
Основні характеристики відеопанелі для домофону SEVEN DP–7542 Kit black:
Антивандальна панель виклику.
Антикорозійний корпус з алюмінієвого сплаву може витримати розлом.
Вбудований БУЗ, що дозволяє керувати електромеханічним замок без додаткового блоку живлення.
Кут огляду 75 градусів.
Сенсор: 1/3"CMOS, 600 ТВЛ.
Регулювання гучності (з тильного боку корпусу під силіконової заглушкою) і регулювання часу відкриття замку.
Повноцінне реле для підключення будь-якого типу замка (нормально відкритий, нормально закритий) і кнопки виходу.
IP66 Водонепроникний, пилозахищений, з захистом від дощу і сонця. Конструкція викличної панелі виконана в корпусі IP66 і виключає водопроникність, також може працювати при таких погодних умовах, як проливний дощ або піщана буря.
Температурний режим від -40 до +60 градусів.
Куточок і козирок у комплекті.
Габарити 123х41х22 мм.
Детектор руху:
Запис фото і відео:
Фоторамка:
Мелодія виклику:
Переадресація виклику:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Інтерфейс | Провідний |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Входи для підключення | 2+2 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Камера | |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 600 |
| Кут огляду камери по діагоналі | 75 град. |
| Монітор | |
| Монітор | IPS |
| Розмір монітора | 4.3 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 480×270 |
| Додаткові | |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової викличної аудіопанель | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової викличної чорно-білої відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Датчик руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 250 мА |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Сенсорні кнопки |
| Розмір монітора (дюйм) | 4 |
| Додаткові функції домофона/панелі виклику | MP3 мелодії, Вбудований БУЗ, Детекція руху, Інтерком, Підтримка карти пам'яті 256 ГБ, Українська мова, Керування замком |
| Кут огляду камери по діагоналі (град.) | 75 |