


1 800 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Живлення | 5 В |
| Колір | Білий |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип пристрою | Шлюз |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 70 / 70 / 26 мм |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Wi-Fi | Да |
| Струм споживання | 500 мА |
| Bluetooth | Да |
| Індикація | Да |