
5 522 ₴
Клавіатура РКІ INT-KLCDR-BL
РК-клавіатури призначені для щоденної експлуатації системи INTEGRA. Завдяки дисплею, на якому відображаються текстові повідомлення, використання навіть розширених функцій ППК буде для користувача простим та зручним. Додатково вбудований зчитувач карток дає можливість експлуатації системи без необхідності запам'ятовування пароля.
ОСОБЛИВОСТІ
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Satel |
| Країна виробник | Польща |
| Інтерфейс | Провідний |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | клавіатура |
| Виконання | Для використання всередині приміщень |
| Тип монтажу | Накладний |
| Вбудований зчитувач | Ні |