









129 965 ₴
Портативна зарядна станція OUKITEL P5000E Pro з функцією ДБЖ, з номінальною потужністю 4000 Вт, піковою потужністю 8000 Вт, вихідна напруга 200-240 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 5120 Втг (51.2В/100Аг). Зарядна станція може одночасно заряджати до 15 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вбудований зарядний пристрій 1800 Вт), від сонячних панелей максимальною потужністю 1000 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті) та від PD-адаптера живлення (купується окремо). Час заряду від електромережі до 80% заряду – 1 година 30 хвилин, до 100% заряду – 2 години 10 хвилин.
Вихідна потужність змінного струму 4000 Вт для важких умов експлуатації
Портативна зарядна станція працює з високопотужними приладами без перевантаження, наприклад, потужними електроінструментами в малому бізнесі та житлових будинках.
Застосування
Портативна зарядна станція використовується як резервного джерела живлення під час відключення електроенергії.
Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Також як аварійне джерело живлення для порятунку та у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей.
Функціональні переваги зарядної станції
Ключові властивості P5000E Pro
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 15 |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Режим ДБЖ |
| Ємність | 5120 Втг |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Кількість циклів | 5000 |
| Потужність пікова (короткочасна) | 8000 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/3А, 1 авіаційний порт 24В/10А |
| Порти USB | USB-A: 2 порти макс.потужністю 12 Вт кожен, 2 порти 18 Вт QC3.0; USB Type-C: 2 порти PD-вихід 100 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 5 портів 200-240 В 4000 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Bluetooth | Да |
| Вхід для сонячної панелі | 12-120В/15А з макс. потужністю 1000 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 24В/10А |
| Розміри | 550 / 299 / 487 мм |
| Вага | 53 кг |