









49 965 ₴
Портативна зарядна станція BigBlue CP2500 з функцією ДБЖ, з номінальною потужністю 2500 Вт, піковою потужністю 5000 Вт, вихідна напруга 230 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 1843 Втг. Зарядна станція може одночасно заряджати до 11 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вбудований зарядний пристрій 1200 Вт), від сонячних панелей максимальною потужністю 1200 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті). Час заряду від електромережі до 80% становить 1.5 години.
Модель з сенсорним екраном 4.3 дюйми, з можливістю керування через мобільний застосунок – має вбудований WiFi (частотою 2.5 ГГц) та Bluetooth, а також GPS-функцію.
Застосування
Портативна зарядна станція використовується у якості резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку і у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки і електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
Ключові властивості CP2500
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | BigBlue |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 11 |
| Довжина | 384 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Висота | 325 мм |
| Вага | 26 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | GPS, Режим ДБЖ |
| Ємність | 1843 Втг |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Кількість циклів | 3500 |
| Потужність пікова (короткочасна) | 5000 Вт |
| Робоча температура | +10 °C ~ + 30 °C |
| Підтримка мобільного застосунку | BigBlue Energy |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/5А |
| Температура заряду | 0 °C ~ +45 °C |
| Порти USB | USB-A: 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А); USB-C: 2 PD-порти 100 Вт, 2 PD-порти 45 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 порти 230 В 2500 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| Вхід для сонячної панелі | 12-65В/22.5А (25А макс.) з макс. потужністю 1200 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12-24 В/10 А 120 Вт |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Портативна зарядна станція BigBlue CP2500 2500W 1843Wh (42-00105)»