Генератор інверторний бензиновий однофазний Bison BS6250iE з номінальною потужністю 5 кВт / з максимальною потужністю 5.5 кВт, вихідна напруга AC 220 В, 2 розетки 230 В (1 розетка 230 В 16 А, 1 розетка 230 В 32 А), вихід постійного струму 12 В/8.3 А. Тип запуску: ручний / електростартер / дистанційний. Одноциліндровий чотиритактний двигун OHV з примусовим повітряним охолодженням, об'ємом 223 см.куб. Об'єм паливного бака 11 л, об’єм мастила у картері 0.7 л. Додаткові властивості: VFT-метр, захист від перевантаження і низького рівня мастила, можливість паралельного підключення генераторів.
Для зручного транспортування призначені ручки та колеса.
Генератор для електроживлення – що це таке
- Генератор призначений для автономного резервного живлення підключеного електрообладнання, наприклад, під час відсутності централізованого електропостачання – побутової техніки, комп'ютерів, електроінструментів, освітлення, іншого устаткування.
- Складається конструктивно з двох основних частин: альтернатора (або власне генератора), який виробляє електроенергію, та двигуна, який приводить у дію альтернатор. Тип палива для роботи генератора – бензин.
- Інверторні генератори на бензині прості в роботі та обслуговуванні, двигун на бензині більше пристосований для роботи в холодну пору року (порівняно з дизельними двигунами).
Особливості інверторних генераторів
- Інверторні генератори, у порівнянні зі стандартними бензиновими, завдяки наявності фільтруючого конденсатора, видають чистіший змінний струм, практично без спотворень, який не «скаче» залежно від роботи двигуна і забезпечує більш безпечне та стабільне підключення пристроїв. До того ж вони автоматично регулюють оберти двигуна, залежно від підключеного навантаження. Завдяки цим особливостям роботи знижуються витрати палива.
- Серед інших переваг – інверторні генератори майже безшумні та зазвичай більш компактні.
Застосування
- Залежно від потужності генератор може застосовуватися для забезпечення електроенергією електроприладів як у приватних будинках, так і в офісних приміщеннях, магазинах або на промислових об'єктах чи об'єктах критичної інфраструктури, медичних закладах тощо.
- Завдяки портативності інверторний генератор зручно перевозити та використовувати у місцях, де відсутні лінії електропередач, але є потреба в електроживленні, наприклад, у гаражах, на будівельних майданчиках, для туризму.
Ключові властивості та характеристики
- Тип генератора – інверторний (тип палива – бензин), однофазний.
- Номінальна потужність 5 кВт, максимальна потужність 5.5 кВт.
- Вихідна напруга AC 220 В 50 Гц, вихід постійного струму 12 В/8.3 А.
- Є одна розетка 230 В 16 А та одна розетка 230 В 32 А для підключення навантаження.
- Тип запуску: електростартер (за допомогою ключа запалювання) / ручний (резервний) / дистанційний.
- Генератор характеризується низьким рівнем шуму 67 дБ.
- Габарити: розміри (д / ш / в) 635 / 415 / 540 мм, вага 46.6 кг.
- Для зручного транспортування та переміщення генератора закритий корпус оснащено ручками та колесами.
Технічні характеристики альтернатора
Альтернатор перетворює механічну енергію обертання вала двигуна в електричну енергію змінного струму.
- Наявна функція регулювання стабілізації напруги.
- Коефіцієнт потужності 1.
- Номінальна частота 50 Гц.
Технічні характеристики двигуна
- Модель BS6250iE, тип: одноциліндровий, чотиритактний, з повітряним охолодженням, циліндр нахилений під кутом 55°. Чотиритактний двигун характеризується економічністю з погляду витрат палива, великим ресурсом, відсутністю вібрації.
- Об'єм двигуна 223 см.куб.
- Об'єм паливного бака 11 л, є показник рівня палива.
- Об'єм мастила в картері 0.7 л.
- Повітряне охолодження.
Використання генератора
Для контролю стану правильної роботи, електрогенератор оснащений всіма необхідними датчиками та показниками:
- показники рівня палива та мастила;
- VFT метр – вольтажу, робочої частоти, кількості відпрацьованих годин;
- запобіжники.
Вбудована система захисту: захист від перевантаження та низького рівня мастила – генератор автоматично вимкнеться, щоб запобігти ушкодженням.
Особливості встановлення
Зверніть увагу: згідно з технікою безпеки працюючий генератор потрібно встановлювати на відкритому просторі, на рівній горизонтальній поверхні, щонайменше на відстані одного метра від будівель або іншого обладнання та на відстані 6 метрів від вікон.