





15 176 ₴
Портативна зарядна станція BigBlue CP600 з функцією ДБЖ, з номінальною потужністю 600 Вт, піковою потужністю 1200 Вт, вихідна напруга 230 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 1075.2 Втг. Зарядна станція може одночасно заряджати до 8 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вбудований зарядний пристрій 300 Вт), від сонячної панелі максимальною потужністю 120 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті). Час заряду від електромережі до 80% становить 1.5 години. LED-підсвічування з трьома режимами роботи.
Застосування
Портативна зарядна станція використовується у якості резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку і у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки і електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
Ключові властивості CP600
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | BigBlue |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 8 |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 203 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ліхтариком, Функція ДБЖ (UPS), Швидке заряджання батареї |
| Цикли зарядки | 3500 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 537.6 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 600 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 1200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Потужність пікова (короткочасна) | 1200 Вт |
| Робоча температура | +10 °C ~ + 30 °C |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/5А |
| Температура заряду | 0 °C ~ +45 °C |
| Порти USB | USB-A: 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А); USB-C: 2 PD вхід/вихід: 1*100 Вт, 1*60 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 230 В 600 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Вхід для сонячної панелі | порт DC5521 12-30В/5А з макс. потужністю 120 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12-24 В/5 А 120 Вт |