

397 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Герметичний подовжувач живлення PoE для одного споживача, наприклад IP-відеокамери
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Подача живлення | 48 В |
| Сила подаваного струму | 0.5 А |
| Тип подається струму | Постійний |
| Тип | Репитер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний час (місце) | 12 |
| Кількість портів | 1 |
| Максимальна робоча відстань | 100 |
| Сила подаваемого тока | 0.5 А |
| Тип струму, що подається | Постійний |