
1 395 ₴
Стельовий кронштейн PFB220C для камер.
Бренд: Dahua
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір: | білий |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 128.8 мм |
| Ширина | 128.8 мм |
| Висота | 767 мм |
| Вага | 900 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |