







4 691 ₴
4 221,90 ₴
Комутатор PоE некерований гігабітний ONV-POE33108P оснащений 8 портами PoE 10/100/1000Base-T, а також 2 портами Uplink 10/100/1000Base-T. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 110 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE: до 100 м.
Застосування
Комутатор PоE ONV-POE33108P підійде для невеликого чи середнього офісу, готелів, магазинів, лікарень тощо. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 8 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONV |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комутатора | Некерований |
| Загальна кількість портів | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Живлення | AC 100-240 В |
| Потужність | 110 Вт |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Вихідна напруга | 52 В |
| Кількість портів | 10 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 190.5 / 105 / 29 мм |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Дальність передачі | 100 м |
| Пропускна здатність | 20 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |