









79 857 ₴
Портативна зарядна станція OUKITEL P5000E 2200W 5120Wh

Портативна зарядна станція OUKITEL P5000E з функцією ДБЖ, з номінальною потужністю 2200 Вт, піковою потужністю 4000 Вт, вихідна напруга 200-240 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 5120 Втг (51.2В/100Аг). Зарядна станція може одночасно заряджати до 15 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вбудований зарядний пристрій 1800 Вт), від сонячних панелей максимальною потужністю 1000 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті) та від PD-адаптера живлення (купується окремо). Час заряду від електромережі становить 3 години.
Портативна зарядна станція використовується як резервного джерела живлення під час відключення електроенергії.
Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Особливості | Режим ДБЖ |
| Ємність | 5120 Втг |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість циклів | 3500 |
| Розміри | 550 / 299 / 487 мм |
| Потужність пікова (короткочасна) | 4000 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Best Seller | 5 |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/3А, 1 авіаційний порт 24В/10А |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 15 |
| Порти USB | USB-A: 2 порти макс.потужністю 12 Вт кожен, 2 порти 18 Вт QC3.0; USB Type-C: 2 порти PD-вихід 100 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 5 портів 200-240 В 2200 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Вхід для сонячної панелі | 12-120В/15А з макс. потужністю 1000 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 24В/10А |
| stock_quantity | 1 |
| stock_status | 1 |