









8 865 ₴
Нагрудний відеореєстратор RECODA M505B-WG 2K(4Mp) 128GB GPS WI-FI з WiFi, вбудованим GPS, 2-дюймовим дисплеєм і Type-C/microUSB інтерфейсом для заряджання. Якість запису відео: 2560x1600/30fps, 2304x1296P/30fps, 1920x1080/30fps, 1440x1080/30fps, 1280x720/30fps. ІЧ-підсвічування до 10 м з підтримкою детекцієї облич, вбудований білий світлодіод та червоний лазерний діод. Запис відбувається на вбудовану пам'ять 128 ГБ. Працює до 12 годин від акумуляторної батареї ємністю 4000 мА·год. Клас захисту IP67.
Застосування
Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання військовими та поліцейськими тощо. Нагрудний відеореєстратор стане у нагоді всім, хто у своїй діяльності спілкується з громадськістю, для запису щоденної робочої рутини – від поліцейських та фахівців з безпеки до працівників роздрібної торгівлі, які взаємодіють з клієнтами.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Якість картинки | 4 MP |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 31 мм |
| Вага | 0.16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | GPS |
| Живлення | Акумуляторна батарея 4000 мАг |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | microUSB, USB Type-C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Нагрудний відеореєстратор |
| Діагональ екрану | 2" |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дисплей | LCD |
| Комплектація | Блок живлення, Док-станція, Кабель USB, Кріплення, Нагрудний відеореєстратор |
| Кути огляду камери | 140° |
| Роздільна здатність камери | 2560x1600 |
| Клас захисту | IP68 |
| Wi-Fi | Да |
| Пам'ять | 128 ГБ |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Нагрудний відеореєстратор RECODA M505B-WG 2K(4Mp) 128GB GPS WI-FI»