







6 872 ₴
6 184,80 ₴
Нагрудний відеореєстратор RECODA M502B-W 2K(4Mp) 64GB WI-FI з WiFi, 2-дюймовим дисплеєм і Type-C інтерфейсом для заряджання. Якість запису відео: 2560x1600/30fps, 2304x1296P/30fps, 1920x1080/30fps, 1440x1080/30fps, 1280x720/30fps. ІЧ-підсвічування до 12 м, з детекцією облич на відстані до 6 м. Запис відбувається на вбудовану пам'ять 64 ГБ. Працює до 12 годин від акумуляторної батареї ємністю 3600 мАг. Клас захисту IP68.
Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання військовими та поліцейськими тощо. Нагрудний відеореєстратор стане у нагоді всім, хто у своїй діяльності спілкується з громадськістю, для запису щоденної робочої рутини – від поліцейських та фахівців з безпеки до працівників роздрібної торгівлі, які взаємодіють з клієнтами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 144 г |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Живлення | Акумуляторна батарея 3600 мАг |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип пристрою | Нагрудний відеореєстратор |
| Діагональ екрану | 2" |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дисплей | LCD |
| Комплектація | Блок живлення, Док-станція, Кабель USB Type-C, Кріплення, Нагрудний відеореєстратор |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 83 / 56 / 30 мм |
| Робоча температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Кути огляду камери | 130° |
| Роздільна здатність камери | 2560x1600 |
| Клас захисту | IP68 |
| Wi-Fi | Да |
| Пам'ять | 64 ГБ |