






1 648 ₴
PoE-розширювач NVC-POE 4/1000 4-портовий має 5 портів 10/100/1000M PoE, серед яких 1 порт для введення живлення та інші для виведення потужності. Відповідає стандартам PoE IEEE802.3af/at/bt, Ethernet IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x. Потужність вхідного PoE-порту 90 Вт; загальна вихідна потужність складає 90 Вт, максимальна потужність 1-3 портів 30 Вт, 4 порту 60 Вт. При зменшенні потужності на вході зменшиться потужність на виході: наприклад, якщо потужність на вході становить 30 Вт, потужність 4 вихідних портів буде 25 Вт. Відстань живлення PoE до 100 м.
Застосування
PoE-розширювач дозволяє збільшити дальність дії PoE через кабель вита пара до 100 та передавати живлення через PoE на чотири підключені пристрої.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NVC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість портів | 5 шт. |
| Довжина | 98 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 34 мм |
| Вага | 160 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 90 Вт |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | PoE-розширювач |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Дальність передачі | 100 м |
| Пропускна здатність | 10 Гбіт/с |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af/at/bt |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-), 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Poe порт вхід | 1 |