




6 991 ₴
6 291,90 ₴
Комутатор PоE TVT TD-B2216S1-PGS оснащений 16 портами PoE 10/100Mbps, а також 2 портами Uplink 10/100/1000Mbps і 1 SFP-портом 1000Mbps. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Загальна потужність 250 Вт, 30 Вт на 1 порт. Відстань PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE TVT TD-B2216S1-PGS призначений для побудови мереж та передачі даних середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 16 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора TVT TD-B2216S1-PGS
Пристрій має наступні інтелектуальні функції:
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 19 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Живлення | AC 100-240 B |
| Потужність | 250 Вт |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Кількість портів | 19 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 440 / 180 / 45 мм |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Пропускна здатність | 9.2 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 16 x RJ45 (10/100M) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |