




11 909 ₴
Гігабітний комутатор PоE TVT TD-B2224S1-PGA оснащений 24 портами PoE 10/100/1000Mbps, а також 2 портами Uplink 10/100/1000Mbps і 2 SFP-портами 1000Mbps. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Загальна потужність 300 Вт, 30 Вт на 1 порт. Відстань PoE: до 130 м.
Застосування
Комутатор PоE TVT TD-B2224S1-PGA призначений для побудови мереж та передачі даних середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 24 мережеві камери, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора TVT TD-B2224S1-PGA
Пристрій має інтелектуальну функцію Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 28 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Живлення | AC 100-240 B |
| Потужність | 300 Вт |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 440 / 180 / 45 мм |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Дальність передачі | 130 м |
| Пропускна здатність | 56 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 24 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| SFP-порти | 2 x SFP (1000М) |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «PoE-комутатор 28-портовий TVT TD-B2224S1-PGA з 24 портами PoE»