


32 089 ₴
Додаткова акумуляторна батарея OUKITEL B2000 LiFePO4 потужністю 2048 Втг (51.2В/40Аг) для портативної зарядної станції OUKITEL BP2000E, також працює як окрема портативна зарядна станція. Максимальне підключення 7 додаткових батарей (паралельно), для розширення потужності системи до 16 кВт. Більш ніж 3500 циклів заряду-розряду. Має 4 порти для заряджання підключених пристроїв. Може заряджатися від електромережі змінного струму, сонячних панелей або автомобільної зарядки. Кабелі для паралельного підключення акумуляторної батареї, зарядки від сонячної панелі та автомобільної зарядки входять до комплекту. Адаптер живлення для заряджання акумуляторної батареї та сонячні панелі слід придбати окремо.
Застосування
Портативна і безпечна у використанні акумуляторна батарея може слугувати резервним джерелом живлення для вашого будинку, на транспортних засобах та під час подорожей.
Функціональні переваги додаткової акумуляторної батареї OUKITEL
Ключові властивості B2000
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Довжина | 474 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 241.5 мм |
| Вага | 18.6 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 2048 Втг |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 1 порт XT90 48В/15А 720 Вт |
| Порти USB | USB-A: 1 порт 5В/2.4А; USB Type-C: 1 PD-вихід 100 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 200 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Вхід для сонячної панелі | 12-48В/10А з макс. потужністю 200 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 24В/10А |
| Кількість циклів | 3500 |