




2 459 ₴
Некерований гігабітний PoE-комутатор Cudy GS1005PTS1 оснащений 4 портами PoE+ 10/100/1000M, 1 портом Uplink 1000M, 1 гігабітним SFP-портом. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 120 Вт, 60 Вт на 1-й канал, 30 Вт на 2-4 канали. Відстань PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE Cudy GS1005PTS1 призначений для побудови мереж середнього масштабу та передачі даних. Дозволяє легко розширити мережу в місцях, де немає ліній електропередач або розеток, і підходить для підключення таких пристроїв, як точки доступу, IP-камери, IP-телефони та інші. Підтримка VLAN та розширеного режиму передачі дозволяють зменшити витрати на обслуговування мережі. Підходить для встановлення у бізнес-центрах, громадських установах, готелях, офісах тощо.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комутатора | Некерований |
| Загальна кількість портів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 г |
| Живлення | 100-240 В |
| Потужність | 120 Вт |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Гарантія | 24 міс. |
| Розміри | 200 / 118 / 44 мм |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Монтаж | В стійку, Настільний, Настінний |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| SFP-порти | 1 x SFP (1000М) |