





3 276 ₴
Некерований гігабітний PoE-комутатор Cudy GS1010PE оснащений 8 портами PoE+ 10/100/1000M, 2 портами Uplink 1000M. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 120 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE до 100 м.
Застосування
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комутатора | Некерований |
| Загальна кількість портів | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 100-240 В |
| Потужність | 120 Вт |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Вихідна напруга | 48-55 В |
| Кількість портів | 10 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Розміри | 222 / 163 / 40 мм |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Best Seller | 1 |
| Дальність передачі | 100 м |
| PoE | Да |
| Монтаж | В стійку, Настільний, Настінний |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |