






8 758 ₴
Портативна зарядна станція Kraft UPS300-2 з номінальною потужністю 300 Вт, піковою потужністю 600 Вт, з вихідною напругою 230 В (чиста синусоїда). Вбудована акумуляторна батарея Li-Ion потужністю 288 Втг (14.4В/20Аг). Зарядна станція може одночасно заряджати до 7 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (блок живлення у комплекті), від сонячної панелі до 100 Вт (слід придбати окремо) та від PD-адаптера живлення (купується окремо). Час повного заряду від електромережі 5.5-7.5 годин. Вбудований LED-прожектор.
Застосування
Портативна зарядна станція використовується у якості резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку і у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки і електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
Ключові властивості UPS300-2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 215 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 288 Втг (14.4В/20Аг) |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Кількість циклів | 2000 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 2 порти 12В/10А кожен |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 40 °C |
| Вхід DC | 5-20 В, макс. 100 Вт |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 7 |
| Порти USB | USB-A: 2 виходи 10.5 Вт, 1 вихід QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А); USB-C: 1 PD вхід/вихід 100 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 230 В 300 Вт |