


146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна гучність | 113 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 59 / 47 / 40 мм |
| Тип пристрою | Сирена |
| Струм споживання | 170 мА |
| Установка | Внутрішнє |
| Колір | Білий |