


158 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Біло-червоний |
| Максимальна гучність | 115 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 122 / 73 / 50 мм |
| Струм споживання | 200 мА |
| Тип пристрою | Сирена |