



2 970 ₴
2 673 ₴
Вуличний подвійний пасивний ІЧ-датчик руху Trinix HX-85DG з імунітетом до тварин до 25 кг і зоною виявлення 11.6x11.6 метрів, з кутом захоплення 90°.
Застосування
Датчик забезпечує виявлення вторгнення на територію під охороною за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора. Може застосовуватися як всередині, так і зовні приміщення.
Ключові властивості та можливості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Живлення | 9-16 В |
| Колір | Білий |
| Тип датчика | Руху |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 176 / 85 / 69 мм |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Best Seller | 1 |
| Клас захисту | IP66 |
| Струм споживання | 30 мА |
| Монтаж | Накладний |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Підключення | Дротове |
| Індикація | ІЧ світлодіодна |
| Імунітет до тварин | Да |
| Дальність виявлення | 11.6 м |
| Кут виявлення | 90° |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Принцип роботи | Пасивний |
| Тип сенсору | IЧ (PIR) |