


3 895 ₴
3 505,50 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Вага | з магнітом не більше 32 г |
| Колір | Чорний |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Активний ІЧ-бар'єр |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 1380 / 32 / 33 мм |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Дальність передачі | На вулиці 100 м |
| Струм споживання | 65 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Підключення | Дротове |
| Індикація | Да |
| Імунітет до тварин | Да |
| Кількість променів | 8 |
| Система виявлення | переривання 8-ми променів |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Принцип роботи | Активний |
| Частотні канали | 4 |