



1 422 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | В приміщенні 120 м, На вулиці 40 м |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість променів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Принцип роботи | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 246.8 / 86.3 / 62.9 мм |
| Індикація | Да |
| Система виявлення | переривання 1 променя |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Активний ІЧ-бар'єр |
| Струм споживання | 70 мА |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Колір | Чорний |
| Частотні канали | 1 |