


4 217 ₴
3 795,30 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Вага | 1.67 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Активний ІЧ-бар'єр |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 291 / 92 / 91 мм |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Клас захисту | IP65 |
| Дальність передачі | В приміщенні 750 м, На вулиці 250 м |
| Струм споживання | 80 мА, 200 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Підключення | Дротове |
| Індикація | Да |
| Кількість променів | 3 |
| Система виявлення | Переривання 3-х променів |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Принцип роботи | Активний |
| Частотні канали | 4 |