


5 482 ₴
4 933,80 ₴
TRX-4B/100M — 4-променевий інфрачервоний бар'єр. Система виявлення працює за принципом переривання 4 променів або 2 верхніх променів або 2 нижніх променів. Датчик призначений для встановлення на побутових та промислових об'єктах.
Робоча відстань: до 100 м на вулиці та до 300 м у приміщенні.
Наявна функція антитуман, що підвищує стабільність роботи в складних погодних умовах.
Особливості моделі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Активний ІЧ-бар'єр |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 395 / 100 / 105 мм |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Клас захисту | IP65 |
| Дальність передачі | В приміщенні 300 м, На вулиці 100 м |
| Струм споживання | 120 мА, 200 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Індикація | Да |
| Кількість променів | 4 |
| Система виявлення | переривання 4-х променів |
| Принцип роботи | Активний |
| Частотні канали | 4 |