









1 294 ₴
PoE-подовжувач-перетворювач 1-портовий NVC-PD45 стандарту 10/100M 802.3af/at. Порти: 1 PoE-вхід/1 LAN-вихід; 1 вихід живлення. На виході пристрою формується напруга живлення 12/9/5В – в залежності від перемикача.
Застосування
PoE-подовжувач-перетворювач використовується для збільшення дальності передачі живлення на 100 метрів для підключення IP-камер, в яких немає PoE.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NVC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 100 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 25 Вт |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | PoE-подовжувач |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IP40 |
| Дальність передачі | 100 м |
| Poe порт вихід | 1 х RJ45 (10/100М) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Poe порт вхід | 1 |