





2 883 ₴
2 594,70 ₴
Антивандальний автономний біометричний термінал контролю доступу Trinix TRR-1102EFI зі скануванням відбитків пальців і зчитувачем EM-Marine 125 кГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою сканування відбитку пальця / зчитування карти тощо. Металевий корпус, клас захисту IP65, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Бометричний термінал призначений для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати його як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
Термінал виконаний у металевому антивандальному корпусі з класом захисту IP65, діапазон робочих температур становить від -40 °C до +60 °C – пристрій можна встановлювати на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість шаблонів малюнка вен пальця | 300 |
| Обсяг журналу реєстрацій | 10000 подій |
| Протокол зв'язку | Wiegand 26 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 карток + 300 відбитків пальців |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Висота | 22 |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Довжина | 115 |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Індикація відкриття/закриття | Звукова/ Светова |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Стан | Нове |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип пристрою | Біометричний термінал контролю доступу |
| Колір замку | Срібло |
| Ширина | 57 |