


3 386 ₴
3 047,40 ₴
Антивандальний автономний біометричний термінал контролю доступу Trinix TRR-1102MFI(WF) зі скануванням відбитків пальців і зчитувачем Mifare 13.56 МГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою сканування відбитку пальця / зчитування карти. Металевий корпус, клас захисту IP65, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Бометричний термінал призначений для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати його як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 300 |
| Обсяг журналу реєстрацій | 10000 подій |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi, Wiegand 26 |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Матеріал | Метал |
| Дальність читання | 5 см |
| Застосування | Вуличне |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 карток + 300 відбитків пальців |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Висота | 22 |
| Довжина | 115 |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | eWeLink |
| Тип пристрою | Біометричний термінал контролю доступу |
| Колір | Срібний |
| Ширина | 57 |