





5 445 ₴
Trinix TRL-5202BT2FW – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth, з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, ключем, через застосунок TTLock / TTHotel . Підтримка до 100 користувачів за відбитком пальця, 100 за карткою доступу. Універсальне встановлення на правобічні або лівобічні двері. Клас захисту IP65, підходить для зовнішнього встановлення.
Застосування
Біометричний замок TRL-5202BT2FW використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
Особливості встановлення
Встановлюється на готові правобічні або лівобічні металеві або дерев'яні двері накладним способом монтажу. Товщина дверей повинна становити від 25 до 55 мм. Підходить для зовнішнього монтажу – клас захисту IP65.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 мес. |
| Висота | 34.0 |
| Ширина | 60.0 |
| Мінімальна робоча температура | -20.0 |
| Довжина | 168.0 |
| Максимальна робоча температура | 60.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Зовнішнє |
| Живлення | Батарея AA — 4 шт. / DC 12 В |
| Тип пристрою | Замок біометричний |
| Тип встановлення замку | Накладної |
| Матеріал замку | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Нове |
| Колір замку | Чорний |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Живлення пристрою | Батарея, DC 12 В |
| Bluetooth | Да |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Індикація | Да |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код |
| Пам'ять карт / подій | 100 карт |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Товщина дверей | 25-55 мм |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Звукова індикація | Да |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Сканер відбитка пальця | Да |