




9 785 ₴
Термінал TD-E2123 від TVT Digital є сучасним технологічним приладом. Він являє собою портативний планшет з 3,5-дюймовим LCD-екраном, що має широкий функціонал.
Головні особливості гаджету – розпізнавання облич в масках та безконтактно, достатньо лише підійти на відстань 0,3-0,5м або піднести картку форматів: Mifare card /Desfire card/FM1208 Card/Gicard. Зв’язок через дротову мережу (TCP / TP) та Wi-Fi.
Підтримує кілька режимів відкривання дверей (картка, картка + пароль, картка + розпізнавання обличчя і т.і.). Розпізнавання обличчя, відеозйомка обличчя, порівняння облич, виявлення зміни сцени, виявлення розмитості відео.
Водяний знак, фільтрація IP-адреси, відеомаска, серцебиття, нелегальний вхід, виправлення нечітких зображень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Вага | 0.332 |
| Матеріал корпусу | Метал+акрілова накладка |
| Тип пристрою | Біометричний термінал контролю доступу |
| Висота | 25.1 |
| Ширина | 114.0 |
| Довжина | 118.0 |
| Механізм секретності | Біометричний |
| Тип встановлення замку | Накладної |
| Стан | Нове |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Пам'ять облич | 3000 |
| Тип контролера | автономний |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Біометрія | Обличчя |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Біометричний термінал контролю доступу з WiFi 2Mp TVT TD-E2123-IC/PE/TP/WF з розпізнаванням облич і зчитувачем Mifare (77-00213)»