





8 003 ₴
7 202,70 ₴
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9256IG5Z White з підтримкою 4G SIM-карти і віддаленого моніторингу із застосунку CamHipro, з роздільною здатністю 5 Мп і варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.7-13.5 мм, кут повороту 0-360°, кут нахилу 0-90°, оптичний зум 5x, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 50 м. Вбудовані мікрофон і динамік. Протоколи обміну данних TCP/IP, Onvif. Живлення DC 12 В/2 А, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам’яті до 128 Гб (купується окремо). Металевий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Камера працює з SIM-картами Київстар і Vodafone, з оператором Lifecell не працює.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9256IG5Z можна встановлювати для охорони об’єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +60°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1920 |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.7 мм |
| Максимальне значення фокусної відстані | 13.5 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 900 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / 0°-90° |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Динамік | Да |
| Підтримка 4G | Да |