



7 890 ₴
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ВІДЕОДОМОФОН
- до домофона можливо підключити одночасно 2 AHD/TVI/CVI відеопанелі з роздільною здатністю Full HD або аналогові панелі виклику і 2 AHD/TVI/CVI відеокамери з роздільною здатністю Full HD або аналогові відеокамери, також паралельно ще + 3 відеодомофона;
- домофон KAPPA+ HD black обладнано кольоровим TFT-екраном з діагоналлю 7 дюймів і роздільною здатністю 1024*600 пікселів;
- запис фото/відео зі швидкістю до 25 к/сек і роздільною здатністю до 1920х1080 за рухом з 1 каналу, а також за розкладом і вручну;
- розмова з відвідувачем здійснюється в режимі гучного зв'язку (HandsFree);
- керування домофоном відбувається за допомогою сенсорних кнопок;
- слот на microSD карту до 128 ГБ;
- інтерком на 4 відеодомофони;
- автовідповідач, медіаплеєр і фоторамка, режим «не турбувати»;
- вбудований блок живлення.
ВІДЕОПАНЕЛЬ
- відеопанель оснащена камерою з роздільною здатністю Full HD 1920x1080;
- фіксований об'єктив відеопанелі з кутом огляду 110°;
- стандарт відеосигналу AHD | CVBS (PAL);
- ІЧ-підсвічування до 5 м;
- підсвічування кнопки в режимі очікування;
- автоматичне налаштування підсилення гучності мікрофона і гучномовця;
- розміри 131 х 47 х 20 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Камера | |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Кут огляду камери по горизонталі | 110 град. |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Додаткові | |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 12 В |
| Вага | 1100 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект відеодомофона Neolight NeoKIT FHD Pro B/Graphite»