


12 980 ₴
18-портовий гігабітний некерований PoE комутатор PoES-16250C+2Combo-V2 з 16 портами РоЕ та двама портами Combo, які можуть визначати і подавати живлення пристроям на базі стандарту IEEE 802.3af/at.
Бренд: Provision-ISR
ЩО ТАКЕ PoE
Power over Ethernet (PoE) - живлення через Ethernet - оптимізує встановлення таких мережевих пристроїв, як: IP-телефон, бездротова точка доступу або IP-камера. Живлення за допомогою Ethernet скорочує час і вартість встановлення багатьох мережевих пристроїв.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ КОМУТАТОР PoES-16250C+2Combo-V2
Комутатори можуть бути використані для організації мережі: в лікарнях, школах, виробничих та медичних закладах, аеропортах і в інших громадських і домашніх мережах. Як правило, такі пристрої, як IP-камера, IP-телефон, WI-FI точка доступу встановлюються в місцях, які не забезпечені підведенням електроживлення високої напруги 220В. У таких випадках зручно, економічно вигідно і безпечно використовувати PoE-комутатори.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМУТАТОРА PoES-16250C+2Combo-V2
Кількість портів 18
Робоча температура: від -40° до +70°
Споживання: 270 Вт (PoE увімк.) / 20 Вт (PoE вимк.)
Розміри пристрою: 440x207x44 мм
Вага: 2.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Provision-ISR |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип комутатора | Некерований |
| Загальна кількість портів | 18 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Основні атрибути | |
| Форм-фактор | настільний, настінний |
| Кількість портів PoE | 16 |
| Порти комутатора | 18: 16x10/100 Base-T (PoE), 2x10/100/1000 Base-T (Uplink); 2x1000 Base-X (SFP) – Combo ports |
| Стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af/at PoE |
| Відстань до споживача PoE, м | 250 |
| Потужність кожного порту PoE, Вт | 30 |
| Максимальна потужність, Вт | 250 |
| Живлення | AC 100-240V |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240V |
| Потужність споживання, Вт | 270 Вт (PoE увімк.) / 20 Вт (PoE вимк.) |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +70 |
| Розміри, мм | 440 х 207 х 44 |
| Гарантія, міс | 24 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Некерований PoE-комутатор Provision-ISR PoES-16250C+2Combo-V2 з 16 портами PoE»