


4 180 ₴
6-портовий некерований PoE комутатор PoES-08120C+2I-V2 з 8 портами РоЕ, які можуть визначати і подавати живлення пристроям на базі стандарту IEEE 802.3af/at.
Бренд: Provision-ISR
ЩО ТАКЕ PoE
Power over Ethernet (PoE) - живлення через Ethernet - оптимізує встановлення таких мережевих пристроїв, як: IP-телефон, бездротова точка доступу або IP-камера. Живлення за допомогою Ethernet скорочує час і вартість встановлення багатьох мережевих пристроїв.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ КОМУТАТОР PoES-08120C+2I-V2
Комутатори можуть бути використані для організації мережі: в лікарнях, школах, виробничих та медичних закладах, аеропортах і в інших громадських і домашніх мережах. Як правило, такі пристрої, як IP-камера, IP-телефон, WI-FI точка доступу встановлюються в місцях, які не забезпечені підведенням електроживлення високої напруги 220В. У таких випадках зручно, економічно вигідно і безпечно використовувати PoE-комутатори.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМУТАТОРА PoES-08120C+2I-V2
Кількість портів 10
Робоча температура: від 0° до +40°
Споживання: 125 Вт (PoE увімк.) / 5 Вт (PoE вимк.)
Розміри пристрою: 220x150x44 мм
Вага: 1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Provision-ISR |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип комутатора | Некерований |
| Загальна кількість портів | 10 шт. |
| Форм-фактор | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою: | PoE-комутатор |
| Кількість портів PoE | 8 |
| Порти комутатора | 10: 8x10/100 Mbps (PoE), 2x10/100 Mbps (Uplink) |
| Стандарти | PoE IEEE802.3af/at |
| Відстань до споживача PoE, м | 250 |
| Максимальна потужність, Вт | 120 |
| Живлення | AC 100-240V |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240V |
| Потужність споживання, Вт | 125 Вт (PoE увімк.) / 5 Вт (PoE вимк.) |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +40 |
| Розміри, мм | 220 х 150 х 44 |
| Гарантія, міс | 24 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Некерований PoE-комутатор Provision-ISR PoES-08120C+2I-V2 з 8 портами PoE»