









4 620 ₴
Комплект відеодомофон і панель виклику BCOM BD-480M White Kit.
ПРИЗНАЧЕННЯ КОМПЛЕКТУ
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ВІДЕОДОМОФОН
- TFT-екран з діагоналлю 4 дюйми, з роздільною здатністю 480*272 пікселів;
- сенсорні кнопки керування;
- розмова з відвідувачем в режимі гучного зв'язку HandsFree;
- до домофона можливо підключити 2 панелі виклику, 2 аналогові камери, 2 датчики тривоги;
- стандарт відеосигналу CVBS (PAL);
- слот на microSD карту об'ємом до 32 Гб (купується окремо);
- запис фото/відео за рухом (детектор руху на 1 канал), у разі тривоги (при підключених охоронних датчиках), а також автоматично і вручну;
- інтерком;
- блок живлення внутрішній;
- живлення AC 100-240 В;
- розміри 135х142х19 мм
ВІДЕОПАНЕЛЬ
- відеопанель оснащена камерою з роздільною здатністю 1000ТВЛ;
- фіксований об'єктив відеопанелі з кутом огляду 110°;
- стандарт відеосигналу CVBS (PAL);
- ІЧ-підсвічування;
- вбудоване реле NO/NC для всіх типів замків;
- регулювання гучності динаміка;
- розміри 140х40х28 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ BCOM BD-480M White Kit
У комплект постачання входить:
- відеодомофон;
- відеопанель;
- настінний кронштейн для домофона;
- кутовий кронштейн і піддашок для відеопанелі;
- кріпильні елементи і з'єднувальні дроти;
- інструкція з експлуатації.
Українці вибирають BCOM


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Входи для підключення | 2+2 |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Камера | |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 1000 |
| Кут огляду камери по горизонталі | 90 град. |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 1 м |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 4 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 480×270 |
| Додаткові | |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Датчик руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 810 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект відеодомофона BCOM BD-480M White Kit»