



35 200 ₴
31 680 ₴
Арковий металодетектор VO-1618 на 6 незалежних зон виявлення.
Компанія виробник: Aoyodi
ЩО ТАКЕ МЕТАЛОДЕТЕКТОР
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- 6 незалежних зон виявлення
- Світлова та звукова сигналізація
- Підрахунок людей, пройшли через рамку, і сигналів тривоги
- Регулювання гучності звукових сигналів
- Клавіатура вводу / виводу, LCD-дисплей
- Живлення: 100-240 В AC
Споживання: макс. 13 Вт
- Клас захисту корпусу IP54
- Габаритні розміри (ДхШхВ), см: 60 х 86 х 218,1
- Внутрішні розміри проходу (ДхШхВ), см: 51,3 х 70 х 204,5
- Вага (нетто): 36 кг
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
- Блок керування, 1 шт.
- Поперечні балки, 2 шт.
- Бокові стійки, 2 шт.
- Опори, 2 шт.
- З'єднувальні дроти (для блоку керування), 2 шт.
- Монтажний комплект, 1 шт.
- Блок живлення, 1 шт.
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aoyodi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Досмотровий арочний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Загальні | |
| Довжина | 860 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2181 мм |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |