



2 420 ₴
Біометричний контролер зі зчитувачем FPR-4, ідентифікує користувачів по відбитках пальців або картах доступу, по відбитках пальців і картах доступу, за кількома картами або відбитками. Режими роботи: автономний контролер, автономний контролер-тригер, зчитувач. Кількість відбитків: 300. Кількість карт: 10000.
Компанія-виробник: ATIS
ПРИЗНАЧЕННЯ
Біометричний контролер FPR-4 використовується в системах контролю і керування доступом. Встановлюється в квартирах, заміських будинках, на великих і малих підприємствах.
ОСОБЛИВОСТІ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
КОМПЛЕКТАЦІЯ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 10000 |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 300 |
| Зчитувач карт: | EM-Marine (вбудований) |
| Тип карт/брелоків: | EM-Marine 125 кГц |
| Інтерфейси зв'язку: | Wiegand |
| Напруга живлення / джерело живлення: | DC 9-15 В |
| Струм споживання, мА: | 50 |
| Загальні | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 45 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | контролер-зчитувач |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта; відбиток пальця |
| Тип контролера | автономний |