



6 744 ₴
Призначення
P-IND32 використовується для індикації стану 32 зон чи груп системи охоронної сигналізації.
В передній панелі передбачене місце для підписів кожного індкатору.
Модуль підключається по інтерфейсу RS-485 з можливістю винесення від централі на відстань до 1000 м, сумісний з централями Orion NOVA L/M.
Надійність
P-IND32 розроблена у відповідності до стандарту EN50131 з професійним рівнем захисту GRADE 2. Корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип пристрою | панель індикації |
| Сумісність | дротові централі Orion NOVA |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1000 |
| Індикація | світлова, звукова |
| Тампер | на відкриття та відрив |
| Струм споживання, мА | 80 |
| Матеріал | пластик |
| Загальні | |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |