


5 034 ₴
4 530,60 ₴
SLK20R - биометрический считыватель отпечатков пальцев.
Бренд: ZKTeco.
ОСОБЕННОСТИ
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Колір | Сірий |
| Інтерфейси зв'язку: | USB |
| Напруга живлення / джерело живлення: | 5 В, через USB |
| Загальні | |
| Вага | 20 г |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 49 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | зчитувач |
| Тип ідентифікатора | Відбиток пальця |