








5 808 ₴
5 227,20 ₴
Електронний замок LH6800 left (для лівих дверей) для готелів зі зчитувачем RFID карт Mifare для обмеження доступу сторонніх осіб у номери і службові приміщення готелю. Замок сумісний із USB зчитувачем ZKTeco CR60W
Бренд: ZKTeco.
Функціонал
Технічні характеристики LH6800 left
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Ліве |
| Матеріал замку | Цинковий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | готельний замок |
| Спосіб відмикання | безконтактна карта/брелок |
| Зчитувач карт | Mifare (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | Mifare 13.56 МГц |
| Товщина дверей, мм | 35-55 |
| Живлення | батарея AA — 4 шт. |
| Напруга живлення / джерело живлення | 4 AA-батарейси |
| Додаткові | |
| Обсяг журналу реєстрацій | 224 подій |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 298 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |