







13 454 ₴
Комплект сигналізації із замком поєднує: бездротову централь Ajax Hub, бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect white, бездротовий smart замок з копкою виходу та пультом ATIS SL-01, бездротове реле Ajax Relay, блок живлення BGW-122, роз'єм-power ATIS під затискач (мама)
Принцип роботи
Комплект охоронної сингалізації із замком призначений для організації пультової або автономної охоронної системи, а також контролю доступу.
Система побудована на базі централі Ajax Hub, до якої підключаються датчик та реле. При активації реле у програмі на смартфоні можна дистанційно відмикати smart замок.
Замок повністю автономний та самодостатній. Працює від батарейок, керується брелоками на вхід та вихід або кнопкою виходу для відвідувачів. При знятті з охорони Ajax замок також відкриватиметься.
Простий швидкий монтаж, автономна робота. До замку немає доступу зовні. Замок-невидимка піднімає безпеку на "новий рівень".
Характеристики централі Ajax Hub
Характеристики датчик руху Ajax MotionProtect white
Характеристики бездротового smart замка ATIS SL-01
Характеристики реле Ajax Relay
Характеристика блоку живлення BGW-122
Характеристики роз'єму-power ATIS під затискач (мама)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 36 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | комплект бездротової сигналізації |
| Мережа | GSM, LAN |
| Тип детекції | виявлення руху |
| Канали зв'язку | Ethernet, GSM – 1 SIM-картка |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Підтримка відеоспостереження | 10 камер або відеореєстраторів |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 2000 (відкритий простір) |
| Тампер | є |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект сигналізації із замком на базі сигналізації Ajax»